Follow us on Steam Follow us on FB Follow us on Twitter Subscribe on Youtube

Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

Site Şartları ve Kuralları

Collapse
X
 • Filtreleme
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • Site Şartları ve Kuralları

  COPPA Politikası
  Forum forumlarına üye olabilmek için 13 yaşın altındaki tüm kullanıcılar ebeveynlerinden veya vasilerinden izin almalıdır. 13 yaşın altındaki üyelerden katılımı memnuniyetle karşılıyoruz, ancak üyeliği vermeden önce bir ebeveynin veya velinin imzalı bir izin formu ile faks veya posta göndermesini istiyoruz.
  Kayıt işlemini bir izin formu almadan önce başlatmak isterseniz, 'Kabul ediyorum' onay kutusunu işaretleyin ve aşağıdaki 'Başvuruyu Tamamla' düğmesine basın. Kaydı iptal etmek isterseniz, forum dizinine dönmek için buraya tıklayın.
  İzin formunun bir kopyasını buradan indirebilirsiniz.
  Kayıt işlemi ya da genel olarak Forum forumlarında daha fazla bilgi için lütfen ortacilican@ortacilican.com adresine e-posta gönderin.
  Forum Kuralları
  Bu foruma kayıt ücretsizdir! Aşağıda ayrıntıları verilen kurallara ve politikalara uymanız konusunda ısrarcı oluruz. Şartları kabul ederseniz, lütfen 'Kabul ediyorum' onay kutusunu işaretleyin ve aşağıdaki 'Kaydı Tamamla' düğmesine basın. Kaydı iptal etmek isterseniz, forum dizinine dönmek için buraya tıklayın.
  Forumların yöneticileri ve yöneticileri, sakıncalı tüm iletileri bu siteden uzak tutmaya çalışsalar da, tüm iletileri incelememiz mümkün değildir. Tüm mesajlar yazarın görüşlerini ifade eder ve mesajların içeriğinden Forumların sahipleri ne vBulletin Solutions, Inc. (vBulletin geliştiricileri) sorumlu tutulur.
  Bu kuralları kabul ederek, müstehcen, kaba, cinsel yönelimli, nefret dolu, tehditkar veya herhangi bir yasayı çiğneyen herhangi bir mesaj yayınlamayacağınızı garanti edersiniz.
  Forum sahipleri, herhangi bir nedenle içeriği kaldırma, düzenleme, taşıma veya kapatma hakkını saklı tutar.
  Genel Kurallar
  Tartışma ve tartışma iyi olsa da, edepsizlik, küfür güle güle mesajlar, kişisel saldırılar veya amaçsız iltihaplı yayınlar. Bu konularda kararımız nihaidir.
  Lütfen anlamsız konular, bir sözcük (veya kısa) olmayan duyu yayınları veya eşdeğer bir yayın göndermeyin.
  Yazı sayısınızı artırmak için birden fazla veya tekrarlanan ileti gönderme izniniz yok. Reklam, spam ve trolling'e izin verilmez. Bu forumu, e-postayı, ziyaretçiyi içerir mesajlar, blog yorumlar, resim yorumları ve özel mesaj sistemleri diğerlerine spam gönder üyeler.
  Yayınlara darbe uygulamadan önce lütfen makul bir süre bekleyin. Stil değişiklikleri ve genel 'Nasıl Yapılır' Soruları Bu 24 saat olmalıdır. Belirli sorun giderme konularında 12 saati şu şekilde kullanın: bir kılavuz.
  Ayrıca cinsel içerikli veya haklarını ihlal eden sitelere gönderilen mesaj veya bağlantılara izin vermiyoruz. Topluluk Standartları. Moderatörler, ne yaptığını ve ne yaptığını tek hakem olacak topluluk standartlarını ihlal etmez.
  Yazılım ve müzik korsanlığı ve diğer fikri mülkiyet ihlalleri gibi yasadışı faaliyetlerin tartışılmasına izin verilmez.
Hazırlanıyor...
X