Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

OSMANLI'YI YIKAN 2 YAHUDİ

Collapse
Ortacili Can Diyor ki? Bu Konu Sabit Bir Konudur.
X
X
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • OSMANLI'YI YIKAN 2 YAHUDİ

  Theodor Herzl;1897’de Yahudileri Basel’de topladı şu kararları almıştır;

  1. Sultan Abdulhamid tahtan indirilecek
  2. Osmanlı Devleti yıkılacak
  3. İslam dini 100 senede içinde ortadan kalkacak.

  Bu kararları kim uyguladı?

  Emenuel Carrasu (Emin Karasu); İtalyan hahambaşıdır.1903’te Selanik’e yerleşti. Mason localarını ve ittihat ve terakki partisini kurdu. Abdulhamit 1871’ meclisi kapattı, çünkü çoğunluk gayri Müslimlerdi. Emanuel karasu askerleri kullanarak, Sultan sıkıştırılarak meclis açtırttı. Milletvekili seçildi. Sultan indirildi 1909. Sultan Selanik’e sürüldü, oraya yerleştirildi. Osmanlı savaşa sokuldu. 1911’de Trablusgarp’ı İtalyanlar aldı.1914’de ı.dünya savaşına sokuldu.30 cephede Osmanlı savaşmak zorunda kaldı. Osmanlı 1. dünya savaşı sonunda Sevr antlaşması yapıldı.

  Fransızlar Kahramanmaraş’ı bizim olsun diye işgal etmedi, Arz-ı mevduda verelim diye işgal etti. Papa Lermit İsa(as) yeryüzüne gelmesi için bu savaşları yapıyoruz dedi.18 Haclı seferleri bunun için yapılmıştır. Ecdadımız 18 Haclı seferini de geri püskürtmüştür. Mikrobu bilmeden o hastalıklar tedavi olmaz. Ama Osmanlı Sevr’i kabul etmedi.

  Kahramanmaraş ta Sütçü İmam, Rıdvan hoca, İzmir’de Hasan Basri Çantay zeybeklerden milis teşkilatı kurdu yunanı denize döktü.1919 da bunlar oldu.1920’demeclis kurularak Anadolu kurtuldu. Güneydoğu İsrail’in olacak diğer bölgeler İsrail’in güvenliği için parçalanacak. Sevr İsrail’in güvenliği için getirildi.1. dünya savaşı başlayalı beş senedir uğraştılar yutamadılar.

  Hayım Nahum; (Bu kişinin torunu Jan Nahum şu an Petrol ofisinin CEO su. Daha önce TOFAŞ CEO su idi.) Lozan da, İnönü’nün müşaviri Lort Corc’un ve Klemenson’un müşaviri. Diyor ki; I.dünya savaşını niçin yaptık, Pontus kurulsun, Ege’yi yunana verelim ortada bir şey kalmasın Büyük İsrail devletini kurmak için engel kalmasın. Hayım Nahum, bu isteklerinizin yanında kalbinizi kullanırken aklınızı da kullanalım. Şartlı Lozan’ı imzalayalım. Burada şu kararları aldılar,

  1. Anadolu insanını aç bırakalım
  2. Anadolu insanını işsiz bırakalım
  3. Anadolu insanını borca esir edelim
  4. Anadolu insanını diniden uzaklaştıralım, yumuşak lokma yapalım. İşte dinler arası hoşgörü bu planın bir parçasıdır.

  Zbigniew Brzezinski; Teoder Herz’in asistanıdır. ABD’de savunma bakanlığı yapmış. Beni İsrail’in son hedefine yaklaşması için Siyonizmin 5765 yıldan beri en kuvvetli noktasındayız.

  1- ABD avucumuzun içinde ancak, geliniz diktatörlüğe dönüşmeyelim. Dünyayı yönetenler kulübünün başkanı olmaya çalışın.
  2- Orada Irakta yaptığımız gibi tepki alırız. Onları ortak olacağınız bir kulüpte tutunuz. İslam âleminde iki çeşit inanışta insanlar var. Bunlar; Dünyalıkçılar, Aşırı dinciler, radikaller.

  ’Biz dünyalıklarla işbirliği yapalım’’ diyen kişidir. Bunlar bu planları yaparken 54. hükümet iş başına geldi. Geldi de ne oldu. 50 milyar $ bütçeye 35 milyar ek gelir getirdi. Nereden geldi, Canab-ı Hakkın bu millete verdiği nimetlerden. 26 milyar borç,14 milyar $ faize gitti.10 milyar $ kurtuldu. 7 milyar $ kitler kara geçti. Altı ayda zarar eden kitler kara geçti. 17 milyar $ oldu. 13 milyar $ kaynak paketlerden elde edildi.

  Ne kadar seversen sev, bir gün ayrılacaksın.
  Ne kadar toplarsan topla, bir gün bırakacaksın.
  Ne kadar yaşarsan yaşa, bir gün öleceksin.
  Ne yaparsan yap, bir gün hesabını vereceksin.

 • #2
  Dava Erleri

  25 Nisan 2015 ·

  600 YILDA OSMANLIYI YIKAN 8 YAHUDİ
  1_YAKUP PAŞA: Bir Yahudi dönmesidir. Fatih Sultan Mehmet Han'ın doktoru idi.Papa ile işbirliği içindeydi.Fatih Sultan Mehmet'e arsenik zehrini yemeğine karıştırarak verdi.Sultan yemeği yedi ve sefer için İstanbul'dan Gebze'ye geldiğinde kan kusarak orada şehit oldu.
  2_YASEF NASSİ: Kanuni Sultan Süleyman Han'ın oğlu Sarı Selim, Nur Banu Sultan ile evliydi.Nur Banu Sultan'ın babası ise Yasef Nassi idi. Osmanlıda ilk faizli bankacılığı Galata bankerliğini o açtı.
  3_SABETAY SEVİ: İzmirin Agora Semtinde 1625'te doğdu.Osmanlının İspanya Kralının zulmünden kurtardığı Seferad Yahudilerin soyundandır.Osmanlıda Yahudilerin beklediği Meshin kendisi olduğunu söyledi ve Osmanlı Topraklarında Büyük İsrail'i kurmak için yandaş toplamaya çalıştı.Edirne sarayında 4.Mehmetin huzurunda idama çarptırılınca ölümden kurtulmak için Müslüman olmak istediğini söyledi ve Mehmet Aziz ismini aldı.Ona uyan yandaşları da Müslüman ismi alarak gizlendiler ve 1922'de Osmanlıyı İngiliz Yahudileri ile birlikte yıktılar.Şuan ki nüfusları Türkiye de 1 buçuk milyon civarındadır.Komili,Eczacıbaşı,Zapsu ve Doğan Holding grubu Yahudi dönmelerinin sadece bir kaçıdır.
  4_MİTHAT PAŞA: Macaristanlı bir hahamın oğlu olan Mithat paşanın gerçek ismi Ahmet Şefik idi. 33.Dereceden Masondu.Abdülaziz Hanın katili olan bu Yahudi dönmesi Osmanlıyı 77-78 Rus savaşına soktu ve Osmanlı topraklarının 3'te biri bu savaşta kaybedildi.Ordunun donanma gücü onun yüzünden çöktü.
  5_THEDOR HERZEL: Macar Yahudisidir.Tarihi 1897 Basel Konferansını düzenledi ve kendisine Filistinde toprak vermeyen Abdülhamide karşı bu konferansta şu kararı aldılar.50 yıl içinde İngiltere önclüğünde Küçük İsrail,en geç 100 yıl içinde de Amerika öncülüğünde Büyük İsrail (Bop) kurulacaktır.Siyonizmin siyasal kurucusudur.
  6_EMMANOEL KARAOS: Emin Karasu ismiyle daha sonraları tanınır oldu.Thedor Herzelin 1904'te ölmesinin ardından İtalyan Hahambaşı olarak onun yerine atandı.O da Abdülhamid'den Kudüsü parayla istedi ama alamayınca İttihat ve Terakki Komitesini kurup Abdülhamid'e 31 mart darbesini tertipledi.Osmanlı da ilk mason localarını da o açtı. Danone Yoğurtlarının sahibi idi.
  7_HAYUM NAHUM: İstanbul ve Mısır hahambaşı olarak karşımıza çıkar.Vehbi Koçun babası,Rahmi Koç ve Aydın Doğanın dedesidir.Lozan'a İnönü'nün danışmanı olarak Mustafa Kemal'in emriyle gitmiştir.Lozan'da Loyd Georghe ve Clemens'e 4 madde ile Türk halkını kolay lokma yaparak Büyük İsrail'in kurulması gerektiğini beyan etmiştir.
  1-En az yüzyıl Türkler aç bırakılacak
  2-İşsiz bırakılacak,
  3-Bankalara borçlu bırakılacak,
  4-Kuran Şeriatı ellerinden alınıp Laik bir Cumhuriyet kurulacak,Kızları açılacak,Gençleri Batıya özendirilecek,Dili değiştirilecek,Sağcı-Solcu,Alevi-Sünni,Türk-Kürt diye ayrıştırılıp kavga ettirilecek ve kolay lokma olacaklar.

  8-MUSTAFA KEMAL: Sabetay Seviye bağlı Sabetasitlerin Kapancı kolundandır.17 Eylül 1917'de Filistin cephesinin 7.Ordu kumandanıyken 65 bin askerimizi İngilizlere esir bırakarak Şam'a kaçmıştır.İngilizler o gün Filistini ele geçirmişlerdir.Ayrıca İngilizlerin emri ile 1922'de Saltanatı 1924'te Hilafeti kaldırmıştır.Çanakkale'de Hilafeti ve Saltanatı korumak için Şehid olan 400 bin vatandaşımızın kanını satmıştır.Hilafet ve Saltanatı geri isteyen 500 bin alimimizi ipe götürende o dur.
  Ne kadar seversen sev, bir gün ayrılacaksın.
  Ne kadar toplarsan topla, bir gün bırakacaksın.
  Ne kadar yaşarsan yaşa, bir gün öleceksin.
  Ne yaparsan yap, bir gün hesabını vereceksin.

  Yorum yap

  Hazırlanıyor...
  X

  Sayac